Колишній інвестор "Київстара" взявся за страхування

П'ятниця, 2 червня 2006, 17:06

Колишній інвестор компанії "Київстар", бізнесмен Борис Йордан заявляє, що екс-президент Леонід Кучма не був співвласником компанії.

"Я можу точно сказати, що пан Кучма і його родина не були співвласниками Київстару", - сказав Йордан в інтерв'ю тижневику "Контракти".

Йордан, який останні два роки займається страхуванням, розповів, що підтримує добрі відносини з політиками.

"Знайомий з багатьма людьми в українському уряді, і якщо в мене виникнуть проблеми, завжди зможу до них звернутися", - сказав він.

У той же час він відзначив, що поки задоволений спілкуванням з українською владою і не бачить якихось перешкод у розвитку бізнесу.

"Я намагаюся уникати держави, чи то української, чи то російської або американської. Чим далі від влади, тим легше працювати", - сказав він.

Йордан є співвласником страхової компанії "Ренесанс Життя". На його думку, страховий бізнес в Україні дуже слабко розвинутий. За його словами, обсяг ринку в Україні складає 63 мільйони доларів, а послугами страховиків користується від сили 1% населення.

Бізнесмен також наголошує, що український ринок має великий потенціал. Тому, за його словами, він робить на нього ставку.

"Я звик інвестувати туди, де очікую швидкого росту. В Україні це — страховий, брокерський і банківський бізнес", - сказав він.

Йордан також відзначив, що в Україні страхування життя є найперспективнішим напрямком. "Я хочу розвивати і страхування ризиків, але ми ще не визначилися, купувати існуючу компанію або відкривати нову", - додав також він.

Він також розповів, що нещодавно компанія "Ренесанс Життя", співвласником якого він є, була близька до купівлі одного українського телеканала.

"Але потім вирішили відмовитися від угоди — побачили низку серйозних структурних складностей", - розповів він.

Він також розповів, що його родина до революції володіла будинком, який сьогодні є будинком прийомів Міністерства оборони України. Йордан відзначив, що дуже хотів би його придбати, але поки що будинок є власністю держави і не продається.

Йордан є власником акцій Газпрому, а також був співвласником каналу НТВ.

"Українська правда"

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua