Тарасюк знову нагадав про шкоду російського флоту

Субота, 3 червня 2006, 10:28

Міністр закордонних справ Борис Тарасюк наполягає на фактах порушення українського законодавства представниками Чорноморського флоту Росії, що базується в Криму.

В ефірі телеканалу "1+1" у п'ятницю увечері він заявив: "Конкретні факти стосуються незаконного використання десятків земельних ділянок, що належать громаді Севастополя, а також об'єктів, що завдає матеріальної шкоди громаді міста Севастополя, що оцінюється експертами мінімум у $2 млрд. на рік".

"Крім цього, це стосується незаконного перебування на вулицях українського міста Севастополя збройних російських військовослужбовців, це стосується заборони на використання жителями Севастополя цілих вулиць, незаконного перебування військової прокуратури, спецслужб на території України, незаконного використання прапора і багато чого іншого, у тому числі незаконного використання навігаційного і гідрографічного устаткування", - відзначив міністр.

Тарасюк ще раз нагадав, що відповідно до угоди про тимчасове перебування ЧФ РФ на українській території від 1997 року, "чітко записано, що ця угода діє до 2017 року, тобто, після 2017 року не повинно бути на території України російського Чорноморського флоту".

"Інтерфакс-Україна"powered by lun.ua