Ющенку сподобався імідж України після футболу

Субота, 1 липня 2006, 12:00

Президент Віктор Ющенко вважає участь України в чвертьфіналі Чемпіонату світу з футболу великим досягнення українського спорту, яке сприятиме шансам держави в боротьбі за право приймати чемпіонат Європи з футболу 2012 року.

Про це він заявив у п’ятницю ввечері в Гамбурзі, де був присутній на матчі Україна – Італія, повідомляє прес-служба президента.

За словами Ющенка, незважаючи на поразку, збірну України чекають вдома як переможців.

Президент переконаний, що українські гравці надзвичайно багато зробили для іміджу України і закріпили віру мільйонів уболівальників в національний спорт. "Нині кожен українець може пишатися нашою збірною", – сказав він.

Ющенко зазначив, що ця гра видалася складною і драматичною, а суперником української збірної була одна з найсильніших команд Європи.

При цьому, вважає Ющенко, українські футболісти – новачки на Чемпіонаті – достойно протистояли суперникам і демонстрували командну гру.

"Важливо, що сьогодні Україна побачила надзвичайно велике прагнення української команди до перемоги. Все це вселяє нам надію, що в української збірної попереду ще багато важливих перемог", – сказав Ющенко.

Разом з тим, головний тренер збірної України Олег Блохін у цілому задоволений виступом команди на чемпіонаті світу з футболу.

"Ми пройшли у чвертьфінал, набагато далі, ніж багато інших команд", - сказав Блохін у ході прес-конференції після матчу.

У той же час, українські болільники в цілому спокійно сприйняли результат матчу Україна - Італія (0:3).

Як передає "Інтерфакс-Україна", у Києві трансляцію матчу на Майдані Незалежності дивилися більш 15 тис. чоловік. За даними зі Львова і Донецька, у цих містах за матчем на широкому екрані спостерігали кілька тисяч чоловік.

Уболівальники реагували на кінцевий рахунок матчу досить спокійно. У цілому ж виступ української команди на ЧМ з футболу вони оцінюють позитивно.

Збірна України вперше вийшла у фінальну частину Чемпіонату світу з футболу. Вона дійшла до чвертьфіналу, де програла команді Італії з рахунком 0:3.

Українська правда

11:45
Від початку повномасштабного вторгнення в Україні почали виробляти на 40–50% більше РЕБів, ніж раніше – експерт