ЯНУКОВИЧА ЗНОВУ ВИЗНАЛИ НЕСУДИМИМ

Четвер, 20 липня 2006, 19:10

Справу за фактом фальсифікації постанов суду про зняття судимостей з Віктора Януковича було повторно закрито за відсутністю складу злочину.

Про це заявив прокурор Донецької області Олексій Баганець на прес-конференції в четвер, повідомляє "Остров".

"Ми провели розслідування і заступник начальника слідчого відділу прокуратури області, у провадженні якого була справа, її закрив за відсутністю складу злочину", - сказав Баганець.

Він нагадав, що оригінали самих постанов президії обласного суду знайдені не були.

"Кримінальних справ ми не знайшли, тому що вони знищені. Знайшли дві копії цих постанов, і тоді встановили, вже в ході слідства, що це копії, що це не оригінали. І тому підробити копію неможливо, тому що копія - це не є оригінал. Підробити можна, згідно зі ст. 366 КК України, тільки офіційний документ", - уточнив Баганець.

Він також розповів, що "одного свідка не вдалося встановити і знайти, тобто, він зник".

"Тому в зв'язку з цим, я вважаю, що слідчий законно ухвалив рішення про закриття кримінальної справи", - сказав прокурор.

"У січні 2006 року Генеральна прокуратура скасувала цю постанову. Нам дали конкретну вказівку, що саме зробити, які ще слідчі дії виконати. Старший слідчий слідчого відділу прокуратури області виконав усі вказівки і прийшов до висновку про те, що нічого не змінилося після виконання цих вказівок, і знову виніс постанову про закриття даної кримінальної справи", - уточнив Баганець.

Як відомо, на початку 2006 року за вказівкою Генпрокуратури справу про фальсифікацію постанов судуpowered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!