Парламент запрацює після обіду?

1 перегляд
Середа, 5 липня 2006, 10:00

Член фракції Соціалістичної партії Йосип Вінський не виключає, що вже у середу після обіду Верховна Рада зможе почати повноцінну роботу.

Про це він повідомив в інтерв'ю журналістам.

За словами Вінського, зараз у сесійному залі своє засідання проводить Партія регіонів, і він сподівається, що вони ухвалять відповідне рішення, що дозволяє провести пленарне засідання в середу у другій половині дня.

Також Вінський повідомив, що в середу на 12:00 запланована зустріч лідерів фракцій із президентом.

Відповідаючи на питання про те, чи ухвалювалося рішення про надання опозиції керівних посад у парламентських комітетах, Вінський повідомив, що коаліція чітко заявила про те, що "бути в опозиції і керувати комітетами, що визначають стратегічний розвиток держави - це абсурд, і ми на це ніколи не підемо".

При цьому Вінський підтвердив готовність віддати опозиції близько 10 посад, які дозволяють здійснювати контрольні функції за владою в Україні, а також посади перших заступників парламентських комітетів.

"Якщо ми говоримо про цивілізовані відносини - ми готові на них, а якщо вони думають, що будуть керувати державою, то, на жаль, таких можливостей поки нема", - додав народний депутат.

Ліга

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua