Колесников закидає Генпрокуратуру позовами і знищить мафію

1 перегляд
Середа, 5 липня 2006, 15:09

Депутат Борис Колесников має намір подати 20 позовів у суди і Генпрокуратуру до правоохоронних органів за незаконне порушення проти нього кримінальної справи.

Про це Колесников сказав журналістам на прес-конференції в середу, повідомляє Обком з посиланням на "Українські новини".

"Усі позови готові, і вони завтра ж ідуть і в суд, і в Генпрокуратуру", - сказав він.

За словами депутата, усі позови стосуються тих осіб, які причетні до порушення проти нього кримінальної справи.

За його словами, у самій кримінальній справі були відсутні свідки обвинувачення, виявлена маса правових невідповідностей.

Колесников повідомив, що найближчим часом він має намір звернутися до Верховної Ради з проханням проаналізувати діяльність правоохоронних органів і органів прокуратури в країні.

"Якщо Верховна Рада не поставить у правове поле і не знищить прокурорську мафію, то країна не зможе розвиватися ніколи", - сказав Колесников.

Також він має намір у найближчі 10 днів передати всі матеріали, що стосуються закритої кримінальної справи, для публікації.

Адвокат Колесникова Андрій Федур повідомив, що не було жодних підстав для порушення кримінальної справи, а в рамках її розслідування Колесников жодного разу не запрошувався на допит, у нього не вимагали жодних пояснень.

"У мене залишається тільки одне питання: а для чого потрібно було стільки часу, щоб закрити кримінальну справу?", - запитав він.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua