Луценко думає, що Колесникову рано розслаблятися. Той нагадує про кодекс

2 перегляди
Середа, 5 липня 2006, 18:13

Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко вважає невиправданим рішення Генпрокуратури про припинення справи щодо екс-глави Донецької облради, члена фракції Партії регіонів Бориса Колесникова.

"Справа закрита за недоведеністю, тому що, на моє глибоке переконання, доводити не хотіли", - заявив Луценко в інтерв'ю журналістам у середу в Києві.

Він відзначив, що ключового свідка у справі Колесникова Олександра Щучкіна після трьох судових засідань звільнили з ізолятора, і він "заліг на довгий, невиліковний лікарняний".

"Таким чином, справа не може бути доведена до кінця в цій ситуації, хоча я вважаю, що це можна і потрібно зробити", - підкреслив міністр.

Він відзначив, що Колесников "залишається підозрюваним" і "теоретично можливе поновлення прокуратурою справи щодо нього".

"Пан Колесников не виправданий, просто Генпрокуратура за тими або іншими для мене незрозумілими причинами не може довести його провину, про що офіційно повідомила, закривши справу в зв'язку з недоведеністю", - сказав Луценко.

У той же час Борис Колесников у коментарі, переданому "Українській правді" заявив, що Щучкін – ніколи свідком по його справі не проходив.

"І якщо пана Луценко цікавить доля Щучкіна, якого його підопічні катували електрошком і протигазом, та його справа закрита за статтею 6.2 (відсутність складу злочину) ще 7 травня 2006 року", - заявив депутат.

Що стосується його статусу, то Колесников відзначив, що після закриття кримінальної справи він – "ні обвинувачуваний, ні підозрюваний".

"Усі мої дії – законні. А "незрозумілі причини" закриття справи, на котре натякає Луценко, пояснюються тим, що в Генпрокуратури нема "фахівців" з катувань, вибухів гребель і фабрикації доказів провини", - заявив Колесников.

"Інтерфакс-Україна", Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua