До Ющенка вже приїхали Тимошенко, Єхануров, Симоненко і Цушко

Середа, 2 серпня 2006, 15:13

Лідер Компартії Петро Симоненко у разі рішення про розпуск парламенту на екстреному засіданні Верховної Ради пропонуватиме депутатам ухвалити рішення про затвердження прем’єра.

Про це Симоненко заявив перед зустріччю лідерів фракцій та керівництва парламенту з президентом Віктором Ющенком, зазначивши, що комуністи не бояться нових виборів і готові до них.

Також він не спростував і не підтвердив можливості об’єднання КПУ на можливих виборах з якоюсь політичною силою.

За словами Симоненка, під час зустрічі у президента він планує запитати, "чим його (Ющенка) не влаштовує кандидатура Януковича".

Лідер КПУ вважає, що Ющенко на даний момент може розпустити парламент, "використовуючи лише один аргумент – що у 60 днів не сформовано уряд".

Водночас він покладає відповідальність за не сформування уряду на президента, оскільки у нього є подання на прем’єра від коаліції.

Також Симоненко зазначив, що коаліція була готова до компромісів, "але президент на компроміс не збирається йти".

До секретаріату президента також прибув лідер фракції Соцпартії Василь Цушко, який відмовився спілкуватися з журналістами.

Як передає кореспондент "Української правди", до секретаріату також приїхали лідер БЮТ Юлія Тимошенко та прем’єр Юрій Єхануров.

Як відомо, на 15 годину у секретаріаті президента заплановані консультації Ющенка з лідерами фракцій та керівництвом парламенту щодо можливого розпуску Верховної Ради.

Українська правдаpowered by lun.ua