Безсмертний відвів Януковичу "владне", а Тимошенко - "опозиційне"

Четвер, 3 серпня 2006, 14:57

Лідер "Нашої України" Роман Безсмертний заявляє, що ця політична сила підпише універсал національної єдності без застережень, оскільки основні його позиції є відображенням програмних засад партії.

"Депутати фракції "Наша Україна" знаходять відображення своїх програмних засад у цьому універсалі, тому ми приєднуємось до тих, хто говорить про його підписання", - сказав Безсмертний, виступаючи на засіданні другого раунду круглого столу.

За його словами, підписання універсалу є "першим і дуже серйозним екзаменом, який складає український політикум".

"Його приймає за ініціативи президента український народ. Це перший крок у становленні нових політичних стосунків. І ми ще не всі розуміємо, яку роль у цьому процесі мають грати політики", - сказав Безсмертний.

"Наступним екзаменом для нас буде формування органів влади, призначення посадових осіб, які візьмуть на себе відповідальність за виконання цього універсалу", - додав він.

За словами Безсмертного, унікальність цього документу полягає в тому, що він є "публічно визнаний більшістю політиків, а значить українського народу".

"Та проблема, яка означилась в ході двох останніх років, коли було поставлено на кон єдність нації, отримала першу відповідь. По суті універсал – це розуміння українським політикумом єдності нації", - сказав він.

"Владі владне, а опозицій – опозиційне", - додав Безсмертний.

Українська правдаpowered by lun.ua