ЮЩЕНКО ПОДАВ ЯНУКОВИЧА ДЕПУТАТАМ

5 переглядів
П'ятниця, 4 серпня 2006, 18:46

Президент Віктор Ющенко подав кандидатуру Віктора Януковича на посаду прем'єр-міністра.

"Відповідно до подання коаліції я вношу Януковича Віктора Федоровича на посаду прем’єр-міністра", - заявив Ющенко з трибуни парламенту.

"Я хотів би, Вікторе Федоровичу, щоб ті політичні сили, які поділять ваші погляди, основи і засади політики, про які ми дебатували останні два тижні, що буде ця політика успішна на користь кожного громадянина і нашій України", - зазначив Ющенко.

Він наголосив, що перед владою стоять виклики по консолідації нації.

"Це завдання кожного народного депутата. Ми повинні мати об’єднану націю. Якщо ми хочемо вигравати змагання міжнародні, у нас не має бути дискусія по географії мові українській. Прошу це прийняти як наказ", - сказав він.

В той же час президент наголосив, що проведення повторних виборів було б незаконним.

"Чи ми отримаємо після позачергових виборів відмінні результати? Ні. Переді мною будуть сидіти п’ять голів партій та блоків, тільки це буде на 90 днів пізніше", - сказав він.

І наголосив, що якби було правове поле для такого рішення, це можна було б робити.

"Але якщо цього правового поля немає, тоді те, що б ми зробили поза законом, було б легко витлумачено як ревізія виборів 26 березня. Це не демократія, це спосіб впливати на результати виборів через інструменти влади. Це просто незаконно", - підкреслив Ющенко.

Під час свого виступу перед депутатами президент закликав їх до "консолідації нації". Він також закликав їх "припинити політику політичної війни".

"Закликаю парламент до порозуміння і зважити свою велику консолідуючу місію, яка лежить на ваших плечах", - наголосив він.

"Українська правда"

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua