Тимошенко зробить аналізи януковичам "на чолі з тим, що є"

Неділя, 6 серпня 2006, 18:31

Лідер БЮТ Юлія Тимошенко сподівається, що до створюваного нею міжфракційного опозиційного об'єднання приєднаються майже всі депутати, що не голосували за призначення Віктора Януковича прем’єр-міністром.

"Я сподіваюся, що багато людей (приєднаються), майже всі, хто не проголосував за Януковича", - сказала вона в ефірі Радіо "Свобода" у суботу ввечері.

Тимошенко відзначила, що під час голосування за Януковича лише 30 людей із фракції "Наша Україна" підтримали прем’єра, а всього у фракції 79 людей.

"Я думаю, в цьому і є надія суспільства. Що три людини у Соціалістичній партії: Вінський, Маліновський та Гармаш Галина плюс депутати з "Нашої України", які не проголосували, наша уся фракція - 123 людини, всі ми є потужною командою, яка не дасть країні повернутися із цього шляху розвитку", - сказала вона.

Вона також висловила думку, що "потрібно вийти і за межі парламенту". "Я знаю, що сьогодні є безліч партій, які, можливо, не потрапили до парламенту, але розуміють, що таку біду неможливо залишити в Україні, я хотіла б стати тим об’єднуючим стрижнем, який збере всіх патріотів України, всіх чесних людей, зокрема у громадських організаціях", - заявила Тимошенко.

Вона також заявила, що до її політичної сили під час формування антикризової коаліції застосовувався "весь спектр батогів і пряників".

"Зараз якраз, можливо, і непогано, що перед тим, як прийти до влади, а я вірю, що наша команда найближчим часом прийде до влади, зараз ця команда пройде випробування грошима і репресіями", - сказала Тимошенко.

Вона висловила віру в те, що після формування нового уряду не буде масового відходу депутатів з БЮТ.

Тимошенко також наголосила, що "після того, як президент подав кандидатуру Януковича і за неї проголосували, у нас просто немає президента".

"Я думаю, що і партії, і блоку "Наша Україна", практично, не існує на політичному полі України", - додала вона.

Водночас Тимошенко зазначила, що в Україні народжується двопартійна система. "Це Партія регіонів на чолі з тим, що є, і блок, який очолюю я", - сказала вона.

"Ми налагодимо роботу опозиції так, що у владі ми бачитимемо все: шлунок, серце, нирки, ми бачитимемо їхній мозок. Ми будемо щодня їм робити аналізи по всій програмі", - заявила Тимошенко.

Тимошенко також згадала промову Ющенка на Європейській площі, коли він сказав, що "бандити не будуть правити на нашій землі".

"Він підняв цей прапор, сьогодні він цей прапор опустив. Я його піднімаю, і за цим прапором, мені здається, будуть усі сильні люди України", - заявила лідер БЮТ.

Українська правдаpowered by lun.ua