Бойко придумав нову ціну на газ

Середа, 6 вересня 2006, 19:54

Міністр палива й енергетики Юрій Бойко заявляє, що ціна імпортованого в Україну газу в 2007 році буде нижчою $130 за тис. м куб.

"Ціна буде нижче, ніж $130. Але я не можу назвати точно, оскільки йде процес переговорів до наступного року", - сказав Бойко в інтерв'ю журналістам у середу в Криниці-Гурській.

За його словами, у четвер у Москві буде підписаний контракт між російським "Газпромом" і НАК "Нафтогаз України", у якому буде відображено весь комплекс питань, пов'язаних з постачанням газу на 2006-2007 роки.

Голова Мінпаливенерго також пояснив, що в цих контрактах буде закладатися та ціна, що вигідна обом сторонам з урахуванням цілої низки обставин.

Бойко також відзначив, що закупівля буде відбуватися через компанію RosUkrEnergo. "Це буде через RosUkrEnergo, але гармонізація цінових показників буде в тому діапазоні, що нам вигідний", - додав він.

Як відомо, Бойко в четвер планує відвідати Москву для проведення переговорів з головою правління ВАТ "Газпром" Олексієм Міллером з питання постачань природного газу в Україну в 2006-2007 роках.

Планується, що сторони обговорять, у тому числі, свої дії після укладення напередодні "Газпромом" угоди про закупівлю туркменського газу за ціною $100 за 1 тис. куб м.

Раніше прем'єр Віктор Янукович заявив, що ціна на імпортований природний газ до кінця 2006 року змінюватися не буде і складе $95 за 1 тис. куб м.

"Інтерфакс-Україна"powered by lun.ua