Калашніков не зміг подивитися у вічі журналістам СТБ

П'ятниця, 8 вересня 2006, 22:00

Очну ставку між співробітниками телеканалу СТБ Маргаритою Ситник, Володимиром Новосадом та членом фракції Партії регіонів Олегом Калашніковим перенесено на наступний тиждень.

Таке рішення ухвалив слідчий Печерської прокуратури столиці, не зважаючи на те, що у п'ятницю всі троє фігурантів справи з'явились до прокуратури, повідомляє 5 канал.

Справа про побиття журналістів СТБ, яку порушили 14 липня, налічує вже понад 300 сторінок. На очну ставку фігурантів справи було запрошено для упізнання одне одного.

За словами постраждалої журналістки, вона "чекала на зустріч з Калашніковим, тому що було цікаво подивитися на його реакцію, я не бачила його майже місяць".

За повідомленням каналу, журналісти бачили, як Калашніков виходив від слідчого, але з ними навіть не привітався. У свою чергу слідчий повідомив, що зустріч відклали.

"Очну ставку перенесено в зв'язку з необхідністю проведення попередніх слідчих дій. Вони будуть проведені сьогодні-завтра, і після цього ми плануємо провести очну ставку", - пояснив слідчий прокуратури Печерського району Владислав Забранський.

Раніше генпрокурор Олександр Медведько заявив, що Генпрокуратура ухвалить рішення про притягнення до відповідальності депутата Калашнікова після проведення попереднього розслідування.

Як відомо, 12 липня група депутатів на чолі з Калашніковим напали на знімальну групу телеканалу СТБ і силою відібрали у них касету з відзнятим матеріалом.

Українська правдаpowered by lun.ua