Черновецький образився, що Омельченко не став йому служити

Субота, 9 вересня 2006, 10:48

Мер Києва Леонід Черновецький критикує екс-мера Олександра Омельченка за відмову працювати в його команді.

Про це Черновецький сказав в ефірі телекомпанії "Київ" у п'ятницю.

"Я пропонував (Омельченку) бути головним радником із правом підпису всіх головних документів, практично я залишав йому ту ж владу, при цьому благав не кидати тих, хто його любив (виборців, що проголосували за Омельченка)", - сказав Черновецький.

Він заявив, що пропонував Омельченку працювати у своїй команді відразу після обрання мером, але той відмовився, незважаючи на те, що новій команді потрібна була інформація.

"Я б ніколи так не вчинив, тому що є відповідальність: тебе любили, тебе обирали, тобі довіряли - служи до кінця тим, хто за тебе колись віддав свій голос", - сказав Черновецький.

Він зазначив, що останнім часом він зіштовхнувся з атакою критики з боку Омельченка, однак підкреслив, що із вступом його на посаду мера й досі нічого поганого в місті не відбулося.

"Нічого ж не сталося, і зиму ми переживемо.... і все буде нормально", - заявив Черновецький.

Також він вважає, що акції, які влаштовують його опоненти біля Київської міськдержадміністрації, є проплаченими.

"Дуже великі гроші платяться на різні негарні акції, які намагаються мене опорочити", - заявив мер.

При цьому він не уточнив, хто організовує й оплачує такі акції протесту. Також він заявив, що на багато з них не буде реагувати.

"Тому що є християнські правила, і я заздалегідь усіх прощаю", - зазначив він.

Як відомо, Омельченко критикує діяльність Київміськадміністрації Черновецького, зокрема, за затягування будівництва житла для обдурених вкладників компанії "Еліта-Центр" і спроби взяти під контроль комунальний банк "Хрещатик" і перетворити його у філію Правекс-банку.

Українські новиниpowered by lun.ua