"Нашій Україні" з Тимошенко комфортніше, ніж з Януковичем

Субота, 9 вересня 2006, 13:02

"Наша Україна" підпише коаліційну угоду тільки в тому випадку, якщо вона міститиме головні пункти, відображені у програмі президента і партії.

Про це заявив народний депутат, член президії "Нашої України" Павло Жебрівський в ефірі програми "Свобода слова" у п’ятницю, повідомляє прес-служба блоку.

"Входження в коаліцію ще не означає, що ми голосуватимемо за все, що пропонуватиме уряд. Це не означає, що ми не будемо критикувати", – відзначив Жебрівський.

"Ми б хотіли, щоб саме уряд був підзвітний коаліції, а не навпаки", - наголосив він."У нових конституційних умовах повноваження президента дещо звужені, саме тому зараз велику відповідальність за реалізацію його програми нестиме фракція "Наша Україна" в парламенті", – наголосив народний депутат.

"Ми не можемо залишити нашого президента самотужки виконувати свою програму, а самим в стороні працювати в опозиції", - підкреслив він.

"У опозицію не йдуть, у ній опиняються. Якщо наша програма не буде підтримана, ми готові працювати і в опозиції, можливо, там було б навіть комфортніше, адже контролювати легше, ніж відповідати. Ми до цього готові, але за умови виконання коаліційної угоди ми будемо працювати в коаліції", - сказав Жебрівський.

"Угода, яка зараз опрацьовується, містить три блоки – Засади внутрішньої і зовнішньої політики, Програму дій уряду, і Регламент діяльності коаліції. "Наша Україна" настоює на тому, щоб викласти у Програмі дій уряду засадничі положення економічної політики і таким чином контролювати економічний блок", - зазначив він.

Українська правдаpowered by lun.ua