"Наша Україна" просить Тимошенко не ревнувати і стверджує, що з Регіонами покінчено

Понеділок, 9 жовтня 2006, 12:02

Повернення до переговорного процесу щодо створення коаліції національної єдності не буде.

Про це заявила керівник інформдепартаменту блоку "Наша Україна" Тетяна Мокріді, повідомляє прес-служба блоку.

"Переговорний процес зі створення коаліції національної єдності закінчено. Усі форми ведення цього переговорного процесу вичерпані: і консультації, і формат робочих груп, і домовленості на рівні лідерів", - сказала Мокріді.

"Повернення до переговорного процесу бути не може, оскільки для нас головним було і залишається виконання Універсалу національної єдності, від якого відмовилися регіонали, комуністи та соціалісти", - підкреслила вона.

"Наша Україна" підтримала ідею президента об'єднати українську націю. А зараз ми виступаємо категорично проти позиції тих політиків, які не сприймають цієї об'єднавчої ідеї", - додала Мокріді.

"Тому "Наша Україна" наголошує на тому, що потрібно вже припинити спекулювання на темі повернення до коаліційних переговорів", - заявила представник блоку.

При цьому Мокріді зазначила, що "нашим союзникам по опозиції потрібно припинити ревнощі стосовно переходу "Нашої України" в опозицію".

"Наша Україна", як ніхто, має досвід роботи в опозиції. Про це свідчать і парламентські вибори 2002 року, і президентські вибори 2004 року", - сказала керівник інформдепартаменту.

"Працювати в опозиції - це не тільки метати перли і галасувати з ранку до ночі. У "Нашої України" завжди був план діяльності, завжди був план розвитку країни", - заявила Мокріді, додавши, що саме "Наша Україна" завжди була ініціатором і автором усіх коаліційних угод.

Українська правдаpowered by lun.ua