Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Луценко переключився на біотероризм

Понеділок, 6 листопада 2006, 11:09

Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко відзначає необхідність активізації боротьби з біологічним тероризмом.

"Біотероризм не знає меж... Ми повинні бути готові протистояти біотероризму вже зараз", - сказав міністр внутрішніх справ у понеділок, виступаючи на відкритті семінару Міжнародної організації кримінальної поліції "Інтерпол" у Києві.

"Вживаються заходи для створення комплексної системи боротьби проти біологічного тероризму на загальнодержавному рівні (в Україні). СБУ розробила спеціальну державну програму протидій біологічному тероризму, в реалізації якої задіяні МВС, Міністерство охорони здоров'я, МНС та інші органи виконавчої влади", - відзначив міністр у своїй доповіді.

Відповідаючи на запитання журналістів про те, що реально для українських правоохоронних органів у плані боротьби з біотероризмом дасть цей міжнародний семінар, Луценко сказав: "Реально це дасть розробку певних методологій, схем, а також більш точних пропозицій змін в українське законодавство в цьому напрямку".

Він відзначив, що рекомендації Інтерполу для української сторони будуть дуже важливими.

У свою чергу генеральний секретар Міжнародної організації кримінальної поліції Рональд Ноубл відзначив, що зараз перед Інтерполом стоїть питання необхідності "навчити поліцейських протистояти цьому злочину".

У заході будуть брати участь представники правоохоронних органів країн-учасниць Співдружності незалежних держав і держав Центральної Азії.

Інтерфакс-Україна

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: