У Черновецького все одно братимуть гроші за новими тарифами

1 перегляд
П'ятниця, 1 грудня 2006, 13:03

Київська міська державна адміністрація стверджує, що нові тарифи в Києві з сьогоднішнього дня почали діяти.

Про це сказав в інтерв`ю журналістам перший заступник голови КМДА Анатолій Голубченко.

Він сказав, що поки не бачив документа Мін’юсту, згідно з яким в Києві залишаються чинними тарифи, затверджені у 2000 та 2002 роках.

Водночас Голубченко зазначив, що розпорядження КМДА щодо введення нових тарифів не відмінено, воно почало діяти з сьогоднішнього дня і відмінити його може тільки суд.

"Більше ніхто ніякими актами відмінити не може акти, які випускаються Київською міською держадміністрацією як виконавчим органом Київради", - підкреслив він.

Голубченко ще раз наголосив, що акти, які видає КМДА як виконавчий орган Київською міської ради відповідно до закону про місцеве самоврядування не реєструються в Мін’юсті.

"Нас хочуть прирівняти до державних адміністрацій. Це зовсім інші речі. Державні адміністрації є органом зовсім іншим, наприклад, Донецька, Сумська – вони не є виконавчим органом своїх рад. Ми є виконавчим органом Київської міської ради і ми на цьому наполягаємо", - сказав Голубченко.

Він повідомив, що знає про те, що на сьогоднішній день до судових органів столиці вже подано кілька позовів щодо введення нових тарифів. Все вирішить суд", - зазначив Голубченко.

Як відомо, 30 жовтня підписав ряд розпоряджень КМДА, згідно з якими з 1 грудня в Києві комунальні тарифи зростуть в середньому в 3,3 раза.

У п’ятницю прес-служба Мін'юсту з посиланням на начальника Київського міського управління юстиції Дмитра Сокуренка повідомила, що станом на 1 грудня у Києві залишаються чинними тарифи на житлово-комунальні послуги, зареєстровані в органах юстиції в 2000 та 2002 роках, а також зміни до цих тарифів зареєстровані у 2002, 2003, 2004 та 2005 роках.

За словами Сокуренка, ці розпорядження не були скасовані, а отже залишаються чинними.

УНІАН

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua