У Януковича думають, що він і без Тарасюка в США впорається

П'ятниця, 1 грудня 2006, 17:31

Рішення українського парламенту про відставку Міністра закордонних справ Бориса Тарасюка не відіб'ється на ефективності візиту прем'єра в Сполучені Штати Америки.

Таку думку висловив радник прем'єра Костянтин Грищенко на брифінгу, відповідаючи на питання журналістів, повідомляє Ліга.

"Жодним чином відставка міністра, будь-якого міністра... не відіб'ється на ефективності візиту, оскільки це внутрішня справа", - заявив він.

Грищенко відзначив, що США, як і інші країни, цікавить не те, яким чином вирішуються кадрові питання в Україні, а можливість мати надійного й ефективного партнера в особі української влади.

"Для наших партнерів, як і для нас самих, дуже важливо, щоб зовнішня політика, а бажано й інші сфери, скоріше об'єднували, ніж роз'єднували", - відзначив він.

Також Грищенко повідомив, що зовнішньополітичне відомство України під час візиту Януковича в США буде представляти заступник Міністра закордонних справ Володимир Хандогій.

Раніше Тарасюк заявив, що рішення парламенту про його відставку з посади Міністра закордонних справ вплине на результати переговорів Януковича в США.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua