У Януковича визначилися кого і коли "трусити"

Середа, 6 грудня 2006, 13:12

Кабінет міністрів затвердив план роботи Контрольно-ревізійного управління на весь 2007 рік.

Про це заявив на прес-конференції в середу в Києві віце-прем'єр Дмитро Табачник.

"Це відкритий документ. Ми його опублікуємо в газеті "Урядовий кур'єр", щоб усякі слабодушні міністри і керівники центральних органів виконавчої влади не могли фальсифікувати рішення уряду і сказати про те, що перевірки КРУ мають вибірковий або якийсь інший характер ", - заявив Табачник.

У свою чергу глава КРУ Петро Андрєєв у середу на прес-конференції по закінченні засідання уряду відзначив, що, при прийнятті плану роботи намагалися охопити перевірками ті міністерства, у яких були проблеми з цільовим використанням бюджетних засобів, а також врахувати той факт, як довго не проводилися перевірки на підприємствах у визначених регіонах.

Так, за словами Андрєєва, Луганська область була охоплена контрольними заходами КРУ тільки в 1999 році.

"За сім років відсутності контролю можете собі уявити, скільки там порушень у фінансово-бюджетній сфері", - підкреслив глава КРУ.

Також, за його словами, у столиці України останній раз проводилися контрольні заходи у 2000 році. Саме тому державні органи Києва і Луганської області були включені в план роботи КРУ на майбутній рік.

У поточному році, за словами Андрєєва, планується до 15 грудня закінчити контрольні заходи щодо НАК "Нафтогаз України", "Укрзалізниці" і "Укртелекому". За словами глави КРУ, результати цих перевірок будуть оприлюднені.

Також Андрєєв повідомив про результати перевірок Міністерства вугільної промисловості, де виявлені фінансові порушення на суму 179 млн. грн. КРУ.

За словами глави КРУ, управління закрило десятки схем з відмивання і нецільового використанню коштів.

Інтерфакс-Українаpowered by lun.ua