Бродський назвав людей Черновецького "подонками", а "зрадника" Тимошенко "негідником"

Четвер, 7 грудня 2006, 12:24

Депутат Київради Михайло Бродський заявляє, що нинішня ситуація у Київраді спричинена неправильним формуванням списків БЮТ.

"Станом на зараз 15 осіб з БЮТ приєдналися до більшості. У день, коли Тимошенко затвердила список на вибори – я плакав, я даю слово киянам!", - сказав Бродський журналістам.

Він також обурився рішенням Київради позбавити його слова на засіданні у четвер.

"Бєспрєдєл, який продовжує в Києві Черновецький і група подонків, які створили більшість – я міг би кожному з них послати привіт. Кияни хочуть знати, хто ж у місті продовжує красти", - сказав Бродський.

Він звернув увагу на ситуацію навколо київського готелю "Експрес" і депутата від БЮТ Кривопишина.

"Так зване товариство "Експрес", яке раптом знімають з пайового внеску. Це – мільйони! За що платіж пану Кривопишину?", - запитав він.

"За те, що він зрадив БЮТ, зрадив 25 років нашої дружби? За те, що він, напевне, справді негідник? Мені соромно, що я з ним знайомий, що мій покійний батько з ним дружив! Сьогодні він залишається керівником Південно-Західної залізниці. Він мені телефонував, коли його хотіли арештувати, з проханням: "Врятуй мене!" Це було, коли прийшли помаранчеві, і Кривопишена ганяв негідник Червоненко, який, до слова, нічим не кращий за Кірпу!", - додав Бродський.

Водночас він сказав, що попри існування "зрадників" у БЮТ, опозиція в Київраді діє.

"Сьогодні вкрадуть мільярд, а якби ми бездіяли, то вкрали би 5 мільярдів", - зазначив Бродський.

Він також обурився присутністю на засіданні Київради депутата Верховної Ради від Партії регіонів Олега Калашнікова.

"Мене це просто вбило", - зізнався Бродський.

Українська правдаpowered by lun.ua