В "Укртранснафті" зрозуміли, що від російсько-білоруської війни Україні краще не стало

Вівторок, 9 січня 2007, 11:30

ВАТ "Укртранснафта" стурбоване припиненням транзиту нафти по нафтопроводу "Дружба" і сподівається на якнайшвидше його відновлення.

Про це повідомив "Інтерфакс-Україна" радник голови правління компанії Олександр Дикусаров.

""Укртранснафта" стурбована припиненням транзиту нафти по нафтопроводу "Дружба", а також тим, що створюються збитки для України через припинення транзиту. Ми висловлюємо надію, що непорозуміння, які склалися між Білоруссю і Росією, буде вирішено найближчим часом, і транзит нафти буде відновлений", - сказав він.

Як йдеться у прес-релізі "Укртранснафти", поширеному у вівторок, з 8 січня 2007 року було припинено транзит нафти нафтопроводом "Дружба", який проходить територією України.

О 21.13 та 21.16 відповідно 8 січня 2007 року було припинено поставки нафти в Угорщину та Словаччину.

При цьому "Укртранснафта" зазначає, що постачання нафти на Лисичанський та Кременчуцький НПЗ не припинялися та йдуть відповідно до графіку.

"Угоди на транзит нафти територією України на зовнішні ринки – у Словаччину і Угорщину підписані ВАТ "Укртранснафта" та АК "Транснефть" (Росія). ВАТ "Укртранснафта" має всі технічні можливості та готова виконувати в повному обсязі підписані угоди на транзит нафти в Угорщину та Словаччину", - сказано у повідомленні.

ВАТ "Укртранснафта" є монополістом з транспортування нафти територією України.

Українська правда
powered by lun.ua