Закон про Кабмін надрукували з помилкою і не скасувавши рішення суду

П'ятниця, 2 лютого 2007, 10:07

В опублікованому в п'ятницю в офіційних виданнях законі про Кабінет міністрів відсутній пункт 4 частини 7 ст.23, на виключення якого посилався секретаріат президента, обґрунтовуючи необхідність ветування уже фактично нової редакції закону.

18 січня прес-служба президента повідомляла, що Віктор Ющенко має намір ветувати закон про Кабінет міністрів, оскільки текст закону, який надійшов йому на підпис, відрізняється від тексту закону, прийнятого парламентом 21 грудня 2006 року.

Президент тоді направив голові Верховної Ради Олександру Морозу лист в якому вказав на відмінність: з частини 7 статті 23 закону про Кабмін виключений пункт 4.

Закон про Кабінет міністрів України опублікований у п'ятницю в офіційних виданнях парламенту й уряду "Голос України" і "Урядовий кур'єр". У такий спосіб акт набирає чинності.

Закон про Кабмін став першим законом, офіційно опублікованим без підпису президента. Дискусія по законопроекту про Кабінет міністрів почалася ще восени минулого року.

На ранок п'ятниці немає інформації про скасування або припинення дії ухвали Мукачівського міськррайсуду, який заборонив 22 січня "Урядовому кур'єрові " і "Голосові України" офіційно публікувати закон про Кабмін, повернутий президентом країни. Ця ухвала була прийнята за позовом члена фракції "Наша Україна" Ігорем Крилем.

Генпрокурор Олександр Медведько направив у суд Закарпатської області скаргу, у якій просить скасувати ухвалу Мукачівського суду.

У канцелярії Закарпатського апеляційного суду в четвер ввечері агентству повідомили, що скарга генпрокурора на рішення Мукачівського суду до них не надходила.

У прес-службі Закарпатської облпрокуратури відзначили, що інформації про прийняття в судочинство апеляційним судом скарги в прокуратурі немає.

"Поки інформації немає. Швидше за все, матеріали ще знаходяться в суді першої інстанції, тобто, у Мукачівському суді", - підкреслили в прес-службі. Також в облпрокуратурі додали, що в Апеляційного суду є п'ятиденний термін для розгляду цієї скарги.

Відповідно до закону Кабінет міністрів є вищим органом у системі органів виконавчої влади. Кабінет міністрів відповідальний перед президентом і Верховною Радою, підконтрольний і підзвітний Верховній Раді в рамках, передбачених Конституцією.

Посади міністрів відповідно до закону відносяться до політичних посад, на які не поширюється законодавство про державну службу і трудове законодавство.

Інтерфакс-Україна

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування

Читайте УП В Google News

11:18
АРМА просить Раду та РНБО розв'язати проблему Сахалінського родовища
11:04
Курс валют на 29 березня: офіційна гривня зміцнилась до євро
10:58
У Києві чоловік заради помсти колишній вбив її цуценя: поліція оголосила про підозру
10:57
Виробництво напівпровідників у Південній Кореї зросло найбільше з 2009 року
10:56
Сирський: Якщо росіяни знову рушать на Харків, він стане для них фатальним містом
10:56
Футзальний клуб знявся з чемпіонату України через перехід гравців у стан повної бойової готовності
10:50
Завершення опалювального сезону до кінця тижня заощадило б пів мільярда кубометрів газу - Чернишов
10:35
Франківщина, Черкащина, Київщина й Вінниччина: в ОВА розповіли про наслідки атаки
10:32
Молдова не підтверджує дані про проліт ракет своєю територією під час удару РФ по Україні
10:32
Сирський про "мобілізацію 500 тисяч": Після аудиту ця цифра суттєво зменшена
Усі новини...