Тимошенко не дасть Морозу зробити жодного кроку

П'ятниця, 2 лютого 2007, 13:38

Блок Юлії Тимошенко не дасть працювати Верховній Раді, доки не буде прийнято проект закону, який забороняє будь-які маніпуляції з власністю НАК "Нафтогаз України".

Про це заявила лідер БЮТ Юлія Тимошенко під час прес-конференції у п'ятницю.

"Ми підготували законопроект, що забороняє будь-які маніпуляції з власністю "Нафтогазу". У законопроекті ми передбачили заборону його приватизації, акціонування, створення спільних підприємств, консорціумів, передачу в лізинг та інші маніпуляції", - сказала лідер БЮТ.

Так вона прокоментувала слова президента Росії Володимира Путіна щодо можливості об'єднання видобувних та газотранспортних активів Росії та України.

"Такий законопроект зареєстровано сьогодні у парламенті. Поки він не буде прийнятий, ми не дамо Верховній Раді рухатися ні на крок вперед", - додала Тимошенко.

Лідер БЮТ попередила, що "сьогодні розгортається проект знищення України - це окупація наших газотранспортних систем".

"Україні поставили завідомо завищені ціни на газ. А населенню поставили непосильні за своїми розмірами тарифи на енергоносії", - пояснила вона.

На підтвердження цього Тимошенко навела порівняльні таблиці щодо підняття розміру тарифів на житлово-комунальні послуги у всіх регіонах за часів її урядування та уряду Віктора Януковича.

За словами лідера БЮТ, найбільше тарифи було піднято для Донецької області. "Віктор Федорович б'є своїх, що цікаво. Він розуміє, що вся інша країна може це не проковтнути, а ці – проковтнуть", - зазначила Тимошенко.

Другим за рівнем підняття тарифів на ЖКП лідер БЮТ назвала Київ, третім – Харків. Найменший рівень підняття всіх послуг по утриманню квартир, за словами Тимошенко, виявився у західних областях.

Українська правдаpowered by lun.ua