У Януковича готуються лишитися наодинці з Тимошенко

Неділя, 4 лютого 2007, 19:30

Віце-прем'єр, член Партії регіонів Андрій Клюєв не виключає, що після наступних парламентських виборів в Україні складеться двопартійна система.

"Сьогодні Партія регіонів при владі, БЮТ в опозиції. На наступних виборах може статися, що Партія регіонів буде в опозиції, а БЮТ може бути при владі. Може так статися, що і буде двопартійна система. Це теж може статися", - сказав він в ефірі радіо "Свобода".

Тому, за його словами, потрібно, щоб партії, які перебувають в опозиції, і партії, які перебувають при владі, співпрацювали.

Клюєв повідомив, що зараз готується зустріч між керівництвом коаліції та опозиції. "Опрацювати низку питань, поспілкуватися, десь буде критика. Це нормальний робочий процес", - сказав він.

Відповідаючи на питання про свої стосунки з Юрієм Луценком, віце-прем'єр зазначив, що "дуже гарно" його знає.

"Я не бачу якихось проблем з Юрієм Віталійовичем. Він фахівець у своїй справі, він знає, яким чином працювати в політиці. Його знає і український народ. Тому, коли йде критика від Луценка, ця критика буває об’єктивною. Потрібно, щоб ми об’єктивно і реагували на цю критику", - сказав Клюєв.

Українська правдаpowered by lun.ua