"Наша Україна" вимагає показового виступу Януковича

Понеділок, 5 лютого 2007, 12:00

Фракція "Нашої України" не розпочне роботу у сесійній залі Верховної Ради, доки не заслухає звіт прем'єр-міністра Віктора Януковича щодо ситуації з газо-транспортною системою України.

Відповідну вимогу "Нашої України" озвучив лідер фракції В'ячеслав Кириленко.

"Фракція не розпочне роботу у пленарній залі доти, доки не заслухає звіт прем'єра Януковича щодо "революційних заяв" і можливих переговорів із Російською Федерацією щодо умов передачі, а на нашу думку, здачі газо-транспортних систем України", - заявив депутат.

"Ми вважаємо, що всі інші питання у цей день відійдуть на другий план. Ми не вважаємо, можливим затверджувати порядок денний на сесію і на тиждень без того, щоб прем'єр Янукович особисто не доповів українському парламенту про те, які домовленості з російським президентом щодо українських газо-транспортних систем має уряд і він особисто", - додав Кириленко.

За його словами, фракція вже озвучила свою позицію на погоджувальній раді. На даний момент, зазначив депутат, згоди не отримано.

Водночас на питання, чи блокуватимуть вони роботу Верховної Ради, Кириленко зазначив, що фракція "вдасться до всіх адекватних дій, якщо погоджувальна рада не погодиться прийняти таку пропозицію".

При цьому депутат висловив думку, що опозиційні сили мають координувати роботу у цій ситуації і повідомив, у другій половині дня понеділка відбудеться спільне засідання політрад "Нашої України" та БЮТ "в тому числі щодо цього питання".

За словами Кириленка, фракція не збирається підтримувати зміни до закону про Кабмін, тому що вважає сам закон таким, що не набув чинності. "Тому про зміни мова не йде", - наголосив лідер "Нашої України".

Українська правдаpowered by lun.ua