МОРОЗУ ПРОПОНУЮТЬ БЛОКУВАТИ ОГРИЗКА

Вівторок, 6 лютого 2007, 13:21

Голові Верховної Ради Олександру Морозу пропонують повернути подання президента про призначення міністром закордонних справ Володимира Огризка.

Про це заявив голова комітету Верховної Ради з питань державного будівництва регіональної політики та місцевого самоврядування Віктор Тихонов, повідомляє прес-служба фракції "Партії регіонів".

Підставою для цього, за його словами, є те, що відповідне подання президента Віктора Ющенка оформлене з порушеннями закону.

Зокрема, за словами Тихонова, подання, яке надійшло для розгляду в комітет, не відповідає вимогам регламенту Верховної Ради та закону про Кабінет міністрів.

Згідно з законом, подання про призначення членів Кабміну щодо кандидатів на відповідні посади вносяться разом з відомостями про освіту, фах, трудову діяльність і найсуттєвіші факти біографії.

Також подання має супроводжуватися декларацією про доходи кандидата та відомостями про участь у керівному органі чи наглядовій раді підприємств чи організацій, які мають на меті отримання прибутку.

За словами Тихонова, жодної із вказаних відомостей про Огризка президентом не внесено.

Українська правда
powered by lun.ua