Мороз пообіцяв працювати без інтриг

Вівторок, 6 лютого 2007, 13:54

Голова Верховної Ради Олександр Мороз звернувся до уряду з пропозицією прискорити вироблення загальних правил розрахунків за житлово-комунальні послуги.

Про це він заявив, виступаючи на відкритті чергової сесії парламенту у вівторок.

"Це потрібно, щоб люди відчували обґрунтованість зростання, але і щоб розуміли, що держава не лишає людей наодинці з проблемами", - пояснив своє звернення Мороз.

Він також закликав розглянути питання нарахування зарплати, зокрема запровадження системи погодинної оплати праці.

"Парламент готовий працювати без інтриг, розуміючи відповідальність за оптимізм у суспільстві. Те, що майже 80% законопроектів ухвалено конституційною більшістю, свідчить про налаштованість депутатів на конструктивну роботу", - сказав Мороз.

"Зрозуміло, що досягненню довіри до влади не повинні заважати ні невизначеність порядку розрахунків за комунальні платежі, ні принципи та умови співпраці з зарубіжними партнерами, а також, щоб не було юридичних аномалій, на зразок мукачівської", - додав він.

Мороз також відзначив, що наступної сесії розглядатиметься багато економічних питань, зокрема щодо інтеграції в СОТ та двосторонніх зв’язків.

"Загалом, можна говорити про привабливі перспективи цієї співпраці щодо розвитку транзитного потенціалу України, літакобудування, локомотивобудвання. Завдання парламенту полягає в забезпеченні привабливого інвестиційного клімату", - зазначив спікер.

Українська правда



powered by lun.ua