Соратники Мороза хочуть, щоб СБУ очолила баба Параска

Середа, 7 лютого 2007, 11:09

Соціалісти не голосуватимуть за будь-яку кандидатуру на посаду голови СБУ, доки спецслужба не надасть інформацію з приводу прослуховування телефонних розмов лідера Соцпартії, голови Верховної Ради України Олександра Мороза.

Про це заявив в інтерв’ю журналістам керівник фракції СПУ Іван Бокий.

"Поки ВР не буде проінформовано належним чином про обставини прослуховування кабінету Мороза, зокрема його мобільного телефону, ми ні за кого і ні за що, що зв’язано зі спецслужбами, голосувати не будемо", - сказав Бокий.

Говорячи про запропоновану президентом на посаду голови СБУ кандидатуру Віктора Короля, Бокий зазначив, що "насичення СБУ міліцією, я думаю, не на користь".

За його словами, у спецслужб є функції, які "можуть не знати і не повинні знати" працівники міліції. (Король – генерал-лейтенант міліції).

Водночас Бокий додав: "Але, зрештою, у нас же був і пастор головою СБУ, так що тут нічого такого немає. Я думаю, що наступною буде баба Параска".

У свою чергу, член фракції СПУ, член комітету ВР з питань національної безпеки і оборони Степан Бульба зазначив, що у Короля "немає шансів" на призначення головою СБУ. За його словами, Король "жодного дня у цій надзвичайно важливій структурі держави не працював".

У той же час депутат зауважив, що рішення фракції СПУ з цього приводу ще немає. За словами Бульби, на засіданнях комітету та фракції він наполягатиме на необранні Короля головою СБУ.

УНІАНpowered by lun.ua