У Тернополі офіційно дозволили "графіті"

Середа, 7 лютого 2007, 19:15

Влада Тернополя офіційно дозволила малювати "графіті" на залізобетонній конструкції однієї з вулиць міста.

Відповідне рішення прийняв виконавчий комітет Тернопільської міськради, повідомляє "Інтерфакс-Україна" із посиланням на прес-службу міськради.

Як сказано у повідомленні, питання несанкціонованого "графіті" вже давно порушувалося у Тернополі.

Невідомі "художники" самовільно розмальовують стіни будинків. Тому влада міста спробувала вирішити цю проблему, виділивши на вулиці Воїнів дивізії "Галичина" ділянку стіни у вигляді залізобетонних конструкцій довжиною кілька сотень метрів під "графіті".

Однак виконком міськради не обмежився тільки дозволом. Відповідно до його рішення планується створити спеціальну комісію, яка визначить найкращий малюнок на цій конструкції і нагородить переможців.

Наведення порядку з "графіті" є одним із кроків влади міста з поліпшення благоустрою Тернополя, зауважується у повідомленні.

Міськрада також оголосила конкурс "Мій затишний двір" - проект благоустрою двору, у якому бажано передбачити облаштованість дитячого майданчика, зон відпочинку, озеленення, паркування для автомобілів.

Участь у конкурсі можуть взяти жителі житлових будинків усіх форм власності, співвласники багатоквартирних будинків, громадські організації, створені в будинках.

Переможцю конкурсу буде надана допомога у проведенні благоустрою, покупці саджанців.powered by lun.ua