Лазаренка повернули на дошку пошани. Повісили поруч з Кучмою

Середа, 7 лютого 2007, 20:46

Портрет опального екс-прем'єра, лідера партії "Громада" Павла Лазаренка в середу повернуто на Дошку почесних громадян Дніпропетровська в приміщенні мерії міста.

Рішенням сесії Дніпропетровської міськради на початку 1996 року звання почесного громадянина міста було присвоєно Лазаренку за будівництво метрополітену в обласному центрі.

Однак згодом його фотографія зникла з Дошки почесних громадян.

Секретаріат Дніпропетровської міської ради на депутатський запит представників Блоку Лазаренка нещодавно повідомив, що Лазаренко залишається почесним громадянином міста.

На даний час його фотографія вивішена поруч з портретом екс-президента Леоніда Кучми.

Як відомо, 17 листопада 2006 року Апеляційний суд Дніпропетровської області відновив Лазаренка як депутата Дніпропетровської облради.

Екс-прем'єр України знаходиться в США з лютого 1999 року. Там він звинувачується у відмиванні грошей, отриманих незаконним шляхом і переведених на закордонні рахунки в 1994-1999 роках.

25 серпня 2006 року суд Північного округу штату Каліфорнія встановив йому міру покарання у 9 років ув’язнення (108 місяців) і штраф у $10 млн. за здирництво грошей і спробу їхнього відмивання. 30 вересня суд задовольнив клопотання про відстрочку виконання вироку суду до апеляційного розгляду справи.

"Інтерфакс-Україна"powered by lun.ua