Регіони готові до "неконституційної відповіді" президенту

Четвер, 8 лютого 2007, 12:32

Член фракції Партії регіонів Тарас Чорновіл вважає, що рішення президента звернутися до КС з приводу неконституційності закону про Кабмін в цілому є свідченням того, що глава держави і його оточення прагнуть до протистояння.

"Ми подолали вето, прийняли і оприлюднили закон, але були побажання президента і ми готові піти назустріч і їх врахувати", - сказав він у кулуарах Верховної Ради.

Водночас, на думку Чорновола, подання президента до Конституційного Суду припиняє такий "рух назустріч".

Депутат зазначив, що питання змін до закону про Кабмін не знімається з порядку денного, але у четвер депутати до нього не дійдуть.

"Ще є час для того, щоб з'ясувати, чи буде Ющенко наполягати, щоб скасувати весь закон про Кабмін", - додав він.

За словами Чорновола, скасування окремих норм цього закону була вимогою, з якою можна було погодитися, але "якщо він (президент) вважає, що ми взагалі неконституційно поводимося, то й відповідь відповідна може бути".

У свою чергу представник президента у парламенті Роман Зварич вважає, що ситуація навколо змін до закону про Кабмін – це "спроба трошки потріпати нерви".

"Я радив і на комітеті не перетворювати цей процес на трагікомедію", - зазначив він.

Зварич нагадав, що президент зробив до ВР відповідне подання, у якому вісім вимог: "Автори цього законопроекту (змін до закону про Кабмін) врахували одну, якою президенту дозволяється бути присутнім на засіданнях Кабінету міністрів".

"То яка, ви думаєте, буде доля цього законопроекту?...", - поцікавився представник президента.

Українська правда
powered by lun.ua