Через нові тарифи Черновецький залишить киян без шкіл, садків і лікарень

П'ятниця, 9 лютого 2007, 17:50

Мер Києва Леонід Черновецький критикує встановлені Київською міськрадою єдині тарифи на житлово-комунальні послуги для забезпечених і малозабезпечених киян.

Про цьому Черновецький сказав журналістам у п'ятницю, повідомляє Обком з посиланням на "Українські новини".

"У моєму розпорядженні (про підвищення тарифів у 3,4 рази) була закладена концепція, що багаті платять за бідних... У результаті вчорашнього рішення все нівельовано - тепер ми будемо платити всі однаково", – сказав Черновецький.

Він заявив, що рішення Київради про підвищення тарифів у 1,8-2 рази замість 3,4 рази відіб'ється на 0,5 млн. киян, які платили за житлкомпослуги за тарифами, що відповідають стану їхнього житла.

"Люди, що виведені були з-під тарифного удару і платили в 1,49 (коефіцієнт підвищення) усього більше, у результаті вчорашнього голосування будуть платити по 1,9", – відзначив мер.

Разом з тим, він підкреслив, що голосував за зниження тарифів разом з іншими депутатами з метою забезпечити суспільний спокій.

Також він заявив, що різниця між установленими тарифами і собівартістю житлово-комунальних послуг складає 1,1 млрд. гривень і запевнив, що міський бюджет витримає цей удар.

При цьому Черновецький підкреслив, що ці кошти місто могло використовувати на будівництво нових шкіл, дитсадків, лікарень та на інші соціальні потреби.

Мер відзначив, що багато запланованих проектів з будівництва й ремонту доведеться перенести.

Він заявив, що відповідальність за це ляже на тих його опонентів, які звинувачували його команду у приватизаційних процесах на свою користь.

У четвер Київська міськрада встановила коефіцієнт підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги з грудня 1,8-2 замість установленого раніше 3,4.powered by lun.ua