Ющенку погрожують введенням військ

П'ятниця, 2 березня 2007, 10:04

Антикризова коаліція не підкорятиметься указу президента Віктора Ющенка про розпуск парламенту у разі його підписання.

Про це в інтерв’ю газеті "День" заявив соціаліст Василь Волга.

"Президенту доведений план дій щодо того, як буде діяти антикризова коаліція в разі, якщо Ющенко раптом згодиться видати якийсь антиконституційний указ про розпуск парламенту", - сказав він.

За словами Волги, у разі підписання Ющенком указу про розпуск парламенту "все буде дуже просто".

"Відразу після видання цього указу, всі центральні органи виконавчої влади беруться під жорстку охорону військами МВС. Більше того, після видання цього указу буде прийнято термінове рішення Верховної Ради про те, що парламент не визнає указів президента легітимними", - сказав він.

Водночас Волга зазначив, що "не зовсім" вірить в те, що Ющенко "реально взяв собі за мету дестабілізацію ситуації в країні" і підпише подібний указ.

У відповідь член фракції "Наша Україна" Павло Жебрівський висловив переконання, що соціалісту Волзі "вкрай необхідно якомога швидше звернутися до психіатра".

"Політик не має права заявляти про застосування військ як реакцію на президентський указ. Це фактично заклик до антиконституційного перевороту", – цитує його слова прес-служба "Нашої України".

"Мені взагалі незрозуміло, що коментує Волга. Президент вже неодноразово наголошував, що на сьогодні не бачить підстав для розпуску парламенту", - зазначив депутат.

"Звичайно, дії коаліції не подобаються ні "Нашій Україні", ні президенту, але підписати указ про розпуск парламенту Віктор Ющенко зможе лише у випадку, коли для цього будуть конституційні підстави. А у такому випадку указ потрібно буде виконувати, а не грати м'язами", - пояснив він.

За словами Жебрівського, "істерика коаліції – звичайна ширма". "Економічного дива", яке вони обіцяли, в Україні не відбулося, ось вони і відволікають суспільну увагу на абсолютно нереальні речі", - додав він.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування