Янукович "протверезив" своїх колег з достроковими виборами

П'ятниця, 2 березня 2007, 10:48

Прем`єр Віктор Янукович вважає, що дострокове проведення парламентських і президентських виборів призведе до дестабілізації соціальної та економічної ситуації.

Таку думку Янукович висловив журналістам в Одесі у п’ятницю, повідомляє УНІАН.

"Реакція коаліції (на відповідний законопроект депутата з фракції Партії регіонів Василя Кисельова) ще не обговорювалася. Але, на наш погляд, все, що дестабілізує й погіршує ситуацію, – цього робити не можна, і в цьому наша принципова позиція", - сказав Янукович.

Прем`єр підкреслив, що уряд зацікавлений у стабільності ситуації в державі.

"У нас сьогодні немає жодних, м`яко кажучи, проблем. Економіка країни росте, в січні зростання становило 9,3%, і ми отримали можливість підвищити рівень соціальних стандартів, вносимо зміни до бюджету, й підвищуватимемо зарплати та пенсії", - пояснив він.

Разом з тим Янукович підкреслив, що внесення будь-яких законопроектів є правом депутатів із реалізації законодавчої ініціативи.

Як відомо, раніше заступник голови фракції Партії регіонів Кисельов заявив, що у п`ятницю, 2 березня, має намір зареєструвати у парламенті проект документу про одночасне проведення президентських і парламентських виборів.

Проектом документу передбачається, що одночасні вибори будуть проведені 30 вересня 2007 року.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування