"Регіонали" вирішили, що Луценку платять за боротьбу з Тимошенко

1 перегляд
Субота, 3 березня 2007, 13:35

Член фракції Партії регіонів Тарас Чорновіл вважає, що рух Юрія Луценка "Народна самооборона" створено Секретаріатом президента проти Юлії Тимошенко.

"От у Секретаріаті спеціально створили проти Юлії Тимошенко групу на чолі з Юрієм Луценком, - сказав Чорновіл в інтерв'ю "Київському телеграфу".

"Він [Луценко] демонструє, що нібито готує революцію й одержує за це зарплату, оскільки є державним службовцем першої категорії", - вважає депутат.

"Причому, як завжди, Секретаріат президента загрався, і вони вже не знають, на кого Луценка нацьковувати. З одного боку, треба на коаліцію нацьковувати, з іншого боку – по інерції продовжують боротися проти Юлії Тимошенко", - додав він.

"Звичайно, за гроші одного дуже відомого олігарха, якого називають хрещеним батьком українського рейдерства, можна привезти в Київ якусь кількість людей. Але і це, я вам скажу, проблема", - вважає Чорновіл.

За словами депутата, "у той час, коли вони збираються організувати "весняний похід", почнуться певні позитивні економічні зрушення".

"У березні це ще не буде так відчутно. Але з 1 квітня починається підвищення зарплат, з 1 травня стартує другий етап підвищення, у тому числі й пенсій. По тарифах потроху вирішується проблема... Навесні ситуація стабілізується, і вже не буде соціальної основи для масових акцій протестів", - сказав Чорновіл.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua