Росія сподівається, що Україна не вийде за поле

Вівторок, 3 квітня 2007, 12:32

Російська Федерація сподівається, що ситуація в Україні не вийде за рамки правового поля.

Про це йдеться в коментарі МЗС Росії у зв`язку з подіями в Україні.

"У Росії уважно і зі стурбованістю стежать за розвитком ситуації в Україні. Виходимо з того, що вона не вийде за межі правового поля чинного законодавства цієї країни", - наголошується в коментарі.

МЗС Росії також розраховує, що українські політичні сили в пошуку шляхів виходу з політичної кризи, що утворилася, проявлять витримку, продемонструють державну мудрість і відповідальність перед своїм народом.

"Вважаємо, що заклики до пошуку компромісу, які звучать зараз в Україні, повинні бути враховані всіма сторонами в інтересах стабільності українського суспільства. Росія в цьому щиро зацікавлена", - наголошується в коментарі.

Як відомо, увечері 2 квітня президент Віктор Ющенко підписав указ про розпуск парламенту.

Верховна Рада прийняла постанову, в якій заявила про відсутність у президента правових підстав для розпуску парламенту, а Кабінет міністрів України пізно вночі прийняв постанову, якою вирішив підкорятися тільки Верховній Раді.

3 квітня перший заступник лідера фракції Партії регіонів Василь Кисельов заявив, що представники Коаліції національної єдності вже зібрали 53 підписи під поданням в Конституційний Суд щодо неконституційності указу президента України про розпуск Верховної Ради.

Крім того, за словами Кисельова, представники коаліції мають намір звернутися в один із районних судів щодо припинення дії указу Ющенка.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...