Янукович у Ющенка, а Тимошенко вже знає, про що говоритимуть

Вівторок, 3 квітня 2007, 14:38

Лідер БЮТ Юлія Тимошенко запевняє, що президент Віктор Ющенко не має намірів скасовувати свій указ про розпуск парламенту.

Про це вона сказала під час прес-конференції, на яку запізнилася через зустріч із Ющенком.

"Я можу сказати, що у президента немає ніяких намірів ні відступати назад, ні, не дай Боже, скасовувати свій указ", - заявила Тимошенко.

"Ви знаєте, що указ оприлюднений і те, що сьогодні як закликання повторює Янукович щодо того, що указ може бути не оприлюднений або скасований, говорить про те, що людина просто не розуміє, про що вона каже", - додала вона.

Також лідерка БЮТ підтвердила інформацію, що на даний момент президент зустрічається з прем'єром і запевнила, що "абсолютно точно знає, про що йтиметься на цій зустрічі".

За словами Тимошенко, президент переконуватиме прем'єра в необхідності виконати його указ і "не чинити антиконституційних дій".

Лідер БЮТ закликала пробачити Януковича за те, що він досі не підкорився указу президента, тому що "він толком і читати не вміє, тому звідки йому закони знати і Конституцію".

При цьому Тимошенко висловила сподівання, що Янукович вже навчився правильно писати слово професор, але "на жаль, попереднє життя його нічому не навчило".

Фото Миколи Лазаренкаpowered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!