Балога вже формує списки депутатів

Середа, 4 квітня 2007, 14:25

Усі народні депутати від опозиції неодмінно будуть включені у виборчі списки на позачергових виборах.

Про це заявив глава секретаріату президента на зустрічі із народними депутатами, які були ініціаторами об’єднання парламентських фракцій блоків "Наша Україна" і БЮТ в єдину опозицію.

"Відбулося інтенсивне обговорення політичної ситуації, що склалася в країні після рішення президента Ющенка розпустити Верховну Раду. Співрозмовники цілком підтримали цей відповідальний і рішучий крок президента", – повідомив Балога.

За його словами, депутати від об’єднаної опозиції були одностайні в тому, що позачергові вибори створять якісно нову конфігурацію політичних сил у парламенті.

"Там буде чітке ідейне позиціонування, без ситуативних домішок, ганебних міграцій і відвертих зрад", – наголосив Балога.

Він підкреслив, що фундатори об’єднаної опозиції, серед яких є і керівники опозиційних партій, вирішили включити до виборчих списків усіх депутатів Верховної Ради п’ятого скликання, які на сьогодні є членами опозиційних фракцій.

"Це глибоко порядні, відповідальні політики, які не розмінюють своїх переконань на жодні подачки", – відзначив Балога.powered by lun.ua