Регіони стерегтимуть Печерський суд до самого вечора

Четвер, 5 квітня 2007, 17:12

Печерський суд скоріше за все, у четвер вже не розглядатиме жодних справ.

Таку думку в коментарі журналістам висловив екс-голова Печерського суду Володимир Колесниченко.

"Я не можу коментувати того, чого немає. Ви бачите тут сторони?", - заявив він на питання про можливість розгляду законності указу президента про розпуск парламенту.

За словами Колесниченка, діяльність Печерського суду у четвер паралізована. Усі судові засідання на 5 квітня скасовано.

Водночас він сказав журналістам, що на четвер не планувалося судового засідання стосовно розгляду законності указу президента про розпуск парламенту.

"Засідання, яке було призначене на 14:30, це скоріше за все, розгляд стосовно указу, яким президент звільнив або призначив когось на посаду", - припустив він.

Водночас Колесниченко повідомив, що у четвер після обіду він вже не є головою Печерського Суду, у зв’язку з тим, що президент своїм указом перевів його на іншу роботу.

Колесниченко заявив, що збирається подавати позов до суду щодо поновлення його на посаді.

У той же час, народний депутат Ельбрус Тадеєв повідомив журналістам, що народні депутати Партії регіонів будуть чекати в суді судового засідання щодо скасування указу президента про розпуск парламенту до 18 години вечора, коли суд припиняє свою роботу.

За його словами, головна мета їх присутності у приміщенні суду – це запобігти будь-якому тиску, який може чинитися на суддів та працівників Печерського суду.powered by lun.ua