Росія сподівається, що більш просунута Україна їй допоможе

Понеділок, 9 квітня 2007, 13:44

Україна може приєднатися до Світової організації торгівлі раніше, ніж Росія.

Про це заявив глава російської делегації на переговорах по приєднанню до ВТО Максим Медведков.

"Українські колеги, за нашими даними, знаходяться на більш просунутій стадії переговорів по приєднанню до СОТ, ніж Росія. У Женеві ходять чутки, що Україна може стати членом СОТ до кінця літа", - сказав він на II міжнародному конгресі "Росія у СОТ: надії і стратегічні можливості".

"Ми цьому тільки раді, тому що Україна наш найбільший торговельний партнер. Чим швидше вона стане керуватися торговельною політикою СОТ, тим для нас буде краще", - заявив Медведков.

При цьому він відзначив, що у випадку, якщо Україна приєднається до СОТ раніше за Росію, то теоретично вона може вступити в переговорний процес по приєднанню РФ до СОТ.

У той же час Медведков нагадав, що українські колеги неодноразово заявляли, що не мають наміру ставити перешкоди на шляху приєднання РФ до СОТ, так само, як і Росія не буде перешкоджати приєднанню України до СОТ, якщо вступить у цю організацію раніше.

Як повідомлялося, російські переговірники неодноразово заявляли про плани приєднання до СОТ до кінця поточного року.

"Інтерфакс-Україна"

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
22:22
Зеленський розповів президентці Швейцарії про переговори в Стамбулі
21:58
виправленоКомбат 47-ї бригади звинуватив командування в "дебільних задачах" на Курщині
21:51
футзалХІТ обіграв "Сокіл", SkyUp у серії пенальті здолав "Аврору" у перших матчах півфінальної серії Екстра-ліги
21:40
Нардеп Гончаренко попросив розробити для ТЦК окрему форму, у фракції відреагували
21:15
відеоЗеленський зустрівся з прем'єром Канади: говорили про Стамбул і "коаліцію охочих"
20:55
У Британії заарештували другого підозрюваного у справі підпалів, пов’язаних з прем’єром Стармером
20:50
Космічні ласощі: телескоп "Хаббл" зазнімкував галактику, яка схожа на цукрову вату
20:30
Піастрі вирвав у Ферстаппена перемогу у кваліфікації Гран-прі Емілії-Романьї Формули-1
20:24
ФотоУкрпошта випустила марку, присвячену підрозділу ГУР "Артан"
20:21
На Донеччині через російські атаки загинула жінка, ще 8 людей поранено
Усі новини...
Реклама: