Третього указу Ющенка не буде. Будуть вибори

Четвер, 3 травня 2007, 17:00

Другий указ президента про дострокове припинення повноважень Верховної Ради V скликання вирішив пакет політико-правових питань.

Про це заявив у четвер під час брифінгу представник президента в Конституційному Суді Володимир Шаповал, передає Ліга.

Шаповал відзначив, що цей указ дозволив, у першу чергу, продовжити термін проведення дострокових виборів конституційним способом, і, по-друге, у ньому були зазначені конкретні факти щодо невиконання першого Указу в розділі нефінансування виборів.

"Я думаю, що сьогодні ми можемо констатувати визначені зрушення - Центральна виборча комісія працює. І цей факт заслуговує на увагу. Тому вже можна говорити, що цей Указ результативний", - відзначив він.

Представник Президента в КСУ також додав, що ідеологія в другому указі президента не змінилася.

Шаповал також заявив, що проекту "третього Указу" не існує. "Ніякого проекту третього указу не буде", - підкреслив Шаповал.

Він також висловив переконання, що дострокові парламентські вибори відбудуться відповідно до тієї дати, що визначена "другим указом" президента (24 червня 2007 року).

Шаповал також підкреслив, що не виключає можливості прийняття якихось "політичних рішень, що можуть у певній мірі відкоригувати ситуацію".

За його словами, такі рішення у випадку їхнього ухвалення він буде як громадянин підтримувати.

powered by lun.ua