Янукович визнав, що використовував владу у своїх інтересах

П'ятниця, 4 травня 2007, 17:25

Прем'єр-міністр Віктор Янукович обіцяє займатися найближчим часом не підготовкою до дострокових виборів, а винятково економікою.

Про це він заявив під час свого виступу на мітингу прихильників коаліції на Майдані Незалежності.

"Я буду займатися тільки економікою. Виборами будуть займатися інші люди, а я буду вірити в те, що ви зробите висновки. Мені набридли вибори, навіть більше ніж вам", - зазначив прем'єр.

"Ми з вами повинні дати гідну відповідь всім тим, хто намагається стояти у нас на шляху будівництва нашої країни, хто намагається будь-яким чином завойовувати свої крісла в затишних кабінетах і потім використовувати це для себе і свого оточення. Так влада чинила 15 років незалежності країни", - додав він.

Янукович закликав людей вірити у самих себе, "що ми на власній землі є господарями, ми несемо за це відповідальність, ми повинні зробити все, щоб наша країна була сильною".

"Хочу запевнити вас, що уряд зробить все, щоб підвищити економіку, підняти рівень добробуту, щоб нашу державу поважали в усьому світі і ми з вами були поважними людьми", - заявив прем'єр.

Янукович подякував присутнім за їхні "теплі, доброзичливі очі" і привітав з наступаючим Днем Перемоги.

Крім того прем'єр вибачився перед киянами "за те, що ми створюємо незручну для них ситуацію". "Думаю, вони нас розуміють, бо ми відстоюємо і їхні інтереси", - зауважив Янукович.
powered by lun.ua