Турчинов вимагає від коаліції рішення 10 числа, "або переговори знімаються"

Вівторок, 8 травня 2007, 14:19

Засідання робочої групи, що працює над підготовкою документів для проведення дострокових виборів, під загрозою зриву.

Представники опозиції припускають, що перемови можуть припинитися, повідомляє 5 канал.

За словами одного з лідерів БЮТ Олександра Турчинова, підставою для цього може стати впертість та незгідливість представників коаліції.

Він наголошує, що опоненти намагаються затягти час, щоб відтермінувати вибори на осінь.

"Стратегія дуже проста, або так, або ні. Не треба нам когось у чомусь переконувати, не треба нам агітувати когось за вибори, за владу народу тощо", - зазначив Турчинов.

"Треба з'ясувати позицію наших опонентів, або вони ідуть на рішення в парламенті саме 10-го, або тему переговорів треба знімати, або відкладати на післявиборчий процес", - додав він.

У свою чергу представники коаліції наполягають, що перш ніж призначати дату нових виборів, треба створити реєстр виборців.

Лідер фракції Партії регіонів Раїса Богатирьова зазначила: "Дата має бути зручною для виборців, і ми вважаємо, що якісна підготовка до цього дійства як і реєстр, як і зміни до законів, так і час проведення, це все гарантії для виборця відчувати себе впевнено, комфортно і найголовніше, у нього буде час прийти і зробити вибір".

"Наша позиція сьогодні схиляється до того, що якщо ми це будемо робити, то краще в кінці жовтня, чи на початку листопада", - додала вона.

Як відомо, раніше планувалося, що робоча група завершить свою роботу у понеділок, 7 травня.

Уже у вівторок необхідні для виборів законопроекти мали бути затверджені Верховною Радою.powered by lun.ua