Соцпартія збирається судитися з "Дзеркалом тижня" через "заказухи"

Вівторок, 5 червня 2007, 10:24

Соцпартія заявляє про намір звернутися до суду у зв'язку із публікацією у виданні "Дзеркало тижня" упереджених до СПУ, на думку партії, матеріалів.

Прес-служба СПУ "змушена констатувати, що раніше шановне аналітичне видання "Дзеркало тижня" сьогодні перетворилося в заангажований рупор однієї політичної сили".

"У щотижневику "ДЗ" із завидною регулярністю стали з'являтися "антисоціалістичні матеріали", завдання яких - переконати виборців у політичній та електоральній неспроможності СПУ", - вважають у партії.

"Особливо це помітно в статті Олексія Мустафіна "Соціалістичне змагання" (ЗН№8, 2-8.06.2007) у якій екзистенціальні відчуття автора видаються за непорушну істину", - зауважується у повідомленні.

Більше того, "домисли, припущення та "голоси зі штабів" (природно, без усякого посилання на джерела) подані в матеріалах як результат домовленостей, що відбулися".

"За допомогою "ДТ" читачам нав'язується однобока точка зору на результати дострокових виборів, причому, використані для цього методи далекі від стандартів професійної журналістики", - заявляє СПУ.

"Матеріали, що стосуються позиції Соцпартії далекі від аналізу фактів, соціологічних даних, об'єктивної ситуації. Більш того, відсутня альтернативна точка зору, чого ніколи не допускають професійні ЗМІ", - додається у повідомленні.

В СПУ переконані, що "все це свідчить про те, що дані статті є не авторською роботою, а політичним замовленням, банальною штабною "розробкою".

"Такий висновок можна зробити виходячи з того, що матеріали орієнтовані на те, щоб вбити клин між членами коаліції, за рахунок провокаційних припущень про роль і місце спікера ВР у майбутніх розкладах, про подвійну гру Партії регіонів", - зазначає партія.

"Ще одне завдання подібних "статей" - відволікти увагу читачів від скандальних подій так званої опозиції, що відбуваються в кар'єрних і політичних негараздах, які вже стали звичним атрибутом для "єдиного блоку демократів", - додається у повідомленні.

СПУ резюмує, що "статті, що претендують на аналітичність і неупередженість, насправді є зразком погано замаскованої антисоціалістичної пропаганди, часом здається, що завдання автора - точно додержуватися девізу міністра пропаганди Геббельса: "Нам потрібна не правда, а ефект".

"На жаль, настільки грубі методи не приносять ефекту - занадто помітні "білі нитки", якими вони шиті. Тому СПУ має намір звернутися в судові інстанції для того, щоб у законному порядку довести упередженість і неправдивість матеріалів, пов'язаних з діяльністю Соцпартії і її лідерів", - додає прес-служба.
powered by lun.ua