Рішення українських судів не є для Росії "істиною останньої iнстанцiї"

Середа, 6 червня 2007, 08:29

Росія не має наміру змінювати свою позицію i визнавати рішення українських судів про передачу Україні об'єктів Чорноморського флоту.

Про це заявив у Києві заступник мiнiстра закордонних справ Росії Григорiй Карасiн на спільному з першим заступником мiнiстра України Володимиром Огризком брифiнгу в Києві у вівторок, повідомляє Радіо "Свобода".

"Ми погодилися з тим, що такi питання ми виносимо на мiждержавний рiвень, i тому рiшення мiсцевих судiв, селищних судiв не пiдпадає пiд цей критерiй i не є для нас iстиною останньої iнстанцiї", - заявив Карасiн пiсля закiнчення засiдання пiдкомiсiї з питань Чорноморського флоту в рамках комiсiї "Ющенко-Путiн".

В свою чергу, Огризко заявив, що рішення українських судів будь-якого рівня мають виконуватися, оскільки виносяться від імені держави.

Перед тим у вівторок речник МЗС Андрій Дещиця повідомив, що позиція України щодо терміну базування Чорноморського Флоту Росії у Криму залишається незмінною: за міждержавною угодою, російський флот залишатиметься на українській території до 2017 року.
powered by lun.ua