Мороз відправив регіоналів зі словами "робіть, що хочете"

3 перегляди
Середа, 6 червня 2007, 12:46

У четвер депутати можуть розглянути зміни до регламенту Верховної Ради щодо процедури складання депутатом своїх повноважень.

"Процедура припинення депутатських повноважень повинна проходити через сесійний зал", - зазначив голова Верховної Ради Олександр Мороз.

Спікер пояснив, що згідно з регламентом ВР, "про дострокове припинення повноважень народного депутата... голова ВР робить повідомлення на пленарному засіданні ВР і видає розпорядження щодо припинення відповідних виплат даному депутату".

"Також голова ВР повідомляє про це ЦВК, яка визначає наступного кандидата на посаду депутата. Відповідне повідомлення публікується у "Голосі України", - додав він

Крім того Мороз наголосив, що оголошення про складення депутатами своїх повноважень "робиться на найближчому наступному пленарному засіданні, тому що потрібно удостовіритися відносно самих підписів".

"Без цих елементів я не можу здійснити такий обов'язок, передбачений регламентом для голови ВР", - заявив він.

Тому голова Верховної Ради запропонував "у нашій постанові, де записано про те, що головуючий на засіданні робить відповідне оголошення, закінчити цей абзац словами "за умови особистої присутності на засіданні парламенту відповідного народного депутата".

У відповідь на це член фракції Партії регіонів Михайло Чечетов запропонував розглянути це питання у четвер: "Партія регіонів голосувати не буде, бо на фракції це питання не обговорювалося".

"Тоді не голосуйте, робіть як хочете, оголошую засідання закритим до завтра до 10 години ранку", - заявив Мороз.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua