У Януковича поки не бачать зриву виборів і хочуть поєднати непоєднуване

1 перегляд
Середа, 6 червня 2007, 13:52

У Партії регіонів поки не бачать передумов для зриву виборів.

Таку думку висловив член Партії регіонів Борис Колесников, повідомляє "Остров".

"Я не бачу поки передумов для зриву виборів", - сказав він.

"Зараз усі запитують, ви будете подавати до суду (з приводу останнього указу президента про проведення виборів 30 вересня) або не будете. З погляду логіки, жодного здорового глузду немає в судовому позові проти третього указу, тому що в політичній угоді від 27 травня прописано, що вибори - 30 вересня. А з погляду юриспруденції – це питання до секретаріату президента, наскільки грамотніше, напевно, було видати указ 1 серпня. Тоді б не було взагалі жодних предметів позову", - додав Колесников.

Також він зазначив, що Партія регіонів має намір вчасно вступити у виборчу кампанію, у стратегії якої "будуть визначені нові ідеї", про які він "поки не хотів би говорити".

"Основні питання визначить з'їзд. Дата з'їзду буде затверджена, я думаю, на наступному тижні і після цього буде зрозуміла передвиборча концепція. Вона досить проста – ліберальна економіка... Нам треба поєднати непоєднуване – ліберальну економіку, тобто витягти бізнес з тіні, дати можливість малому, середньому і великому бізнесу комфортно працювати в Україні. І в той же час максимально наповнити соціальний пакет", - сказав Колесников.


Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua