Ющенко каже, що Рада робить "хорошу міну при поганій грі"

Четвер, 7 червня 2007, 14:46

Президент Віктор Ющенко заявляє, що Україна завершує вихід з політичної кризи, останню крапку в якій мають поставити дострокові вибори до Верховної Ради.

"Ми завершуємо вихід з політичної кризи", - сказав Ющенко в інтерв'ю німецькій газеті "Франкфуртер Альгемайне Цайтунг" та польському виданню "Жечпосполіта", повідомляє прес-служба президента.

Президента вкотре наголосив, що підписав указ про призначення позачергових виборів 30 вересня, керуючись Конституцією, домовленостями з головою парламенту та прем'єра, а також зважаючи на рішення БЮТ та "Нашої України" про дострокове припинення повноважень депутатів, обраних від цих виборчих блоків.

За словами Ющенка, продовження нелегітимної роботи парламенту після 5 червня є з боку коаліції "політичним бажанням зберегти хорошу міну при поганій грі".

"Я все зробив, щоб демократичний правовий процес був ключовим методом врегулювання політичної кризи в Україні", - підкреслив президент.

Тепер, наголосив Ющенко, поставити крапку в цьому питанні, висловивши свою підтримку політичним силам, має виборець.powered by lun.ua