"Правиця" не проти злитись в партію з Кириленком і Луценком, але – після виборів

Середа, 4 липня 2007, 08:45

Блок правих партій "Рух-Українська правиця" готовий створити мегаблок з "Нашою Україною" та силами, що входять до руху "Народна самооборона", але до питання створення єдиної партії пропонує звернутися вже після виборів.

Про це заявив голова УРП "Собор" Анатолій Матвієнко в інтерв’ю "Німецькій хвилі".

"Рух-Українська правиця" вважає, що створення єдиного виборчого блоку ідеологічно споріднених партій та єдиної партії після виборів відповідають національним інтересам України, зазначив Матвієнко.

За його словами, лідери блоку "Рух-Українська правиця" не проти злиття в єдину партію, але вважають за необхідне уточнити низку питань щодо її ідеології, програмних засад та графіку інтегральних процесів.

Матвієнко наголосив на непринциповості проблеми лідера виборчого блоку.

За його словами, такий лідер не обов’язково стане лідером майбутньої єдиної партії, чи навіть очолить фракцію мегаблоку в парламенті.

Як відомо, раніше один з лідерів "Нашої України" Олександр Третьяков повідомляв, що на чолі мегаблоку має стати лідер "Народної самооборони" Юрій Луценко.

Однак, пізніше інші члени політради "Нашої України" назвали це особистою думкою Третякова, і спростували, що вона є офіційною позицією цілого блоку.

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.